Діти розвиваються стрімкіше за дорослих. Поки ми дізнавалися чим біткоїн відрізняється від ефіру, наші діти вже написали першу власну аппку. Навчальний процес має бути гнучким, щоб встигати за мінливістю суспільства, за новітніми розробками та інноваціями.
 
Ми чітко розуміємо, що будь-яка система має стояти на міцному фундаменті, тому в якості академічної програми ми використовуємо «Інтелект України» — науковий проєкт, ліцензований МОН. В ньому максимально збалансований зміст і спосіб подачі знань. Багато занять гейміфіковано, психологічна служба допомагає розуміти емоційний фон кожної групи дітей, викладач врівноважує навантаження в залежності від власного темпу учнів, достатньо уваги приділяється творчості та фізичному розвитку.
 
Ускладнення навколишнього життя — це виклик і певний стрес, як для дорослих, так і для дітей. Тому по-справжньому сучасний освітній процес має бути обов’язково індивідуалізованим. Ми досягаємо цього за допомогою тьюторської служби. Це команда педагогів, що допомагають дітям розібратися в предметах та власних відчуттях, надають підтримку під час важких ситуацій. (Ви ж пам’ятаєте, як непросто бути підлітком?) Ми завжди поруч, щоб діти могли емоційно розвинутись та опанувати саморефлексію.
На відміну від багатьох вчителів загальноосвітніх шкіл, я слідкую за тим, щоб наші викладачі не втратили на роботі серце. Кожна наша дитина почута дорослими і опирається на це. Завдяки цьому, у наших дітей немає острахів ні перед простором школи, ні перед прямим влогом в Youtube, вони вільно комунікують з однолітками та дорослими, допитливі і щасливі.
Ірина / Фундаторка і директор
Ми є школою повного дня — працюємо з 8:30 до 19.00. Наш розклад дозволяє гармонійно поєднувати інтелектуальні, фізичні та творчі навантаження дітей впродовж всього тижня.
Впродовж 10 місяців наші учні встигають пройти усю навчальну програму, у якій ми робимо акцент на повторенні та систематизації інформації, і водночас відпочити та бути готовими до нових досягнень.
Нам важливо дати дітям найякіснішу із доступних методичну базу, тому за основу програми ми обрали сучасний ліцензований науково-педагогічний проєкт “Інтелект України”. Дана програма єдина в Україні має навчальні плани з 1 по 11 класи.
Саме наша програма відрізняє нас від інших шкіл.

Це не факультативи, а обов’язкові предмети: шахи, science, hip-hop, театр, футбол, логіка, психологія, speaking club, ігротека, джіу-джитсу, STEM-програмування, співи.

Також за бажанням батьків ми пропонуємо додаткові гуртки, які не включені до вартості навчання: секція футболу, coding, гамак-класи, логопед, індивідуальні заняття з нейропсихологом/психологом, гончарство та виїзні майстер-класи, хореографія, малювання.
Якщо чесно, ми пишаємося тим, що наш розклад підлаштований під сучасну дитину та її розвиток. Він інтерактивний, місцями веселий та абсолютно точно розвиває всі ті важливі навички, про які невпинно говорить увесь освітній світ. А ще, він завжди про турботу і любов до наших дітей.