Про нас

Orange — безпечний простір для прояву емоцій.
Ми вже не раз говорили про те, як важливо, щоб школа була емоційно безпечною для дитини. Що всі емоції важливі й точно мають право на життя. Ми лише допомагаємо навчитися коректно і доцільно свої емоції проявляти.
Але всі діти знають, що емоції в Orange School — можна, не страшно і є просто сигналом про щось важливе.
Наш викладацький склад, психологи та навіть адміністративний персонал знають — ігнорувати емоції дітей не можна.
Тому в стінах нашої школи кожен учень завжди знайде підтримку дорослих, а дитину ніколи не покарають за вираження почуттів.
Додаткові заняття із тьюторами та психологами допомагають дітям прийняти свої емоції та рухатися у вірному напрямку.

А на уроках вчителі завжди можуть виділити час, щоб розібратися, чому дитина засмучена або не сконцентрована. І від такого щирого ставлення ми отримуємо щасливих дітей.

Orange — діапазон можливостей.

Ми даємо дітям можливість пробувати різне та обирати своє. У нас є багато видів спорту, аби спробувати й визначитися.

Ми їздимо на різноманітні екскурсії та показуємо дітям життя з різних перспектив, аби вони знали, що наша дійсність — дуже багатогранна. Нам важливо дати їм можливість бачити варіанти.

Також ми навчаємо дітей бути відкритими до невідомого, спонукаємо досліджувати та заохочуємо допитливість. Разом із тим, регулярно працюємо над розумінням важливості відповідальності за себе і свої вчинки.
Ми розуміємо важливість урізноманітнення видів дитячої діяльності для успішного розвитку, і тому всіляко впроваджуємо їх в щоденну активність: велику моторику — для фізичного й інтелектуального розвитку, комунікація — для гармонійного розвитку особистості, вільну гру — для розвитку і стабілізації психіки дитини.

Orange — стійкий розвиток.

Дві попередні цінності — завжди про свободу. Але безконтрольні емоції чи розсіяний інтерес до всього підряд створять рух задля руху — звичайний безлад. Тому важливою є противага, яка буде направляти учнів та фокусувати на важливому.
Робота з емоціями та правильне їх проживання, вправи для розвитку мотивації та зосередженості, чіткий розпорядок дня та безпечні умови перебування у школі — все це допомагає втілювати нам третю цінність в життя.
Але головною умовою, що дозволяє зосереджувати увагу учнів на важливому, завжди було, є і буде якісне дозвілля. Повірте, інтенсивне навчання та повноцінний відпочинок — не вигадана історія, а баланс, якого ми дотримуємося в Orange School.