Про нас

За роки роботи з дітьми ми зрозуміли, що їм потрібно насправді. Orange School має міцне підґрунтя — дитячий садок Orange Kids Space, який ось уже більше чотирьох років яскраво розфарбовує дитинство своїх вихованців.
У кожній дитині ми бачимо Особистість і розуміємо, наскільки важливо вміти зберегти своє Я.
Щоб творити разом із дітьми, потрібно їх чути і бути готовим до постійних змін. Навчатися, вдосконалювати свої знання та навички, шукати те, що дійсно цікаве дітям і з позиції подання інформації, і з позиції заохочення через форму.
Orange School — ліцензована школа, тобто у нас викладаються усі обов’язкові академічні предмети, встановлені державою.
Нам важливо дати дітям найякіснішу із доступних методичну базу, тому за основу програми ми обрали сучасний ліцензований науково-педагогічний проєкт “Інтелект України”.
Дана програма єдина в Україні має навчальні плани з 1 по 11 класи.
Але крім цього ми ввели в програму додаткові цікаві, сучасні та не менш важливі позапрограмні дисципліни. Саме наша програма відрізняє нас від інших шкіл.
Це — не факультативи нашої школи, а обов’язкові предмети, включені у вартість навчання*. Вони націлені на всесторонній розвиток вашої дитини, який є дуже важливим в умовах сучасного світу.
Наш розклад побудований так, щоб розвивати в учневі всі важливі навички XXI століття, які все частіше об’єднують в одне поняття: формула чотирьох «К» (4К)

Критичне мислення
(critical thinking)

Креативність
(creativity)

Комунікація
(communication)

Колаборація
(collaboration)

*Про всі наші спеціальні предмети ви можете почитати на нашій сторінці в Instagram, у хайлайті “Наша програма”.
Буває і так, що запити дітей створюють нові виклики для педагогів. Ми ці виклики завжди приймаємо і радо переходимо на новий, ще кращий рівень навчання.
Адже постійний розвиток — одна з наших головних цінностей.
Всі члени команди нашої школи регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, не бояться вчитися новому та потім вчити цьому учнів.
Це дозволяє нам щиро пишатися нашою командою спеціалістів та однодумців, разом з якою ми сміливо дивимося у майбутнє та невпинно шукаємо способи, як дати нашим дітям кращу освіту.
Наш підхід — дбайливе ставлення та всесторонній розвиток дітей. І саме тому ми готові давати батькам гарантію якості нашого навчального та освітнього процесів